Новини та оголошення Трепівської сільської ради

 

                                                        

                                                                 *    *     *

Урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Війна... Друга світова війна – пекуча рана, яка болить і досі чи не в кожній родині. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості та мужності, вистояли і перемогли. Для України ціна тієї перемоги жахлива: мільйони людських життів, зруйновані міста та села., скалічені долі  

Наша земля втратила на цій жахливій війні 446 своїх синів й доньок. На території сільської ради знаходяться сім пам’ятників та п’ять обелісків, де спочиває вічним сном 1371 воїн.

Напередодні Дня пам’яті та примирення до Трепівського сільського музею завітали учні Трепівського ОНЗ «Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.». Бібліотекарі Татарченко А. та Самсоненко Н. провели для школярів екскурсію кімнатою «Бойової слави» та ознайомили з джерелами пам’яті : фронотовими листами, музеями України, пам’ятниками, спогадами учасників бойових дій, фільмами , піснями, презентували книги про Другу світову війну, які є в фонді сільської бібліотеки.

Зворушили відвідувачів уривки з повісті В. Близнеця «Старий дзвоник», адже сучасні діти повинні  знали про ті лихоліття, які випали   на долю «лісових гаврошів» — хлопчиків і дівчаток із спалених сіл, їхніх однолітків.

Думка про виховну силу пам'яті стверджується вже тією обставиною, що погляд у минуле звернений із дня нинішнього. А виховання підростаючого покоління на джерелах пам’яті – це наше завдання.

 


Повідомлення  про початок      оновлення  генерального плану , розроблення  план зонування території та    встановлення            меж  села    Трепівки     

     Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Трепівська сільська рада повідомляє про початок процедури  розгляду  оновленого генерального плану, розробленного  плану зонування та  встановлення  меж  села  Трепівка та  врахування  пропозицій  громадськості. 

Підстава для розроблення: Рішення Трепівської сільської ради Знам’янського району Кіровоградської   області № 198  від 14.06.2017 року «Про оновлення  генерального плану, розроблення  плану зонування   та  встановлення  меж села  Трепівка  Знам’янського  району  Кіровоградської області»;

     Замовник:   Трепівська  сільська рада Знам’янського  району   Кіровоградської  області

     Розробник генерального плану  - ТОВ  «Науково-дослідний  інститут  екологічної  безпеки  України»   

     Мета проекту: оновлення генерального плану, розроблення плану зонування території та  встановлення  меж  села  Трепівка  Знам’янського району Кіровоградської  області у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

     Пропозиції до генерального плану та плану зонування території надавати в письмовому вигляді до Трепівської  сільської ради Знам’янського району  Кіровоградської області, за адресою: 27440, Кіровоградська обл., Знам’янський  р-н, с.Трепівка, вул.Урожайна, 3а, з поміткою «Пропозиції до генерального плану».Ознайомитись з  проектом  містобудівної  документації  можна у  кабінетах  землевпорядника  сільської  ради  та секретаря.

      Строк подання пропозицій: на протязі місяця з дня опублікування повідомлення про початок  оновлення  генерального плану  та  розроблення  плану зонування територій населених пунктів Трепівської  сільської ради Знам’янського району  Кіровоградської  області

     Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються

 

Співфінансування  шкіл Трепівської сільської ради  за рахунок коштів сільського бюджету

2016рік

Утримання шкільного автобуса

184162

Харчування дітей

88100

Трепівській ЗОШ придбання матеріалів для ремонту, упорядкування приміщень школи та пришкільної території

2000

Трепівській ЗОШ на поточний ремонт даху

50000

Виготовлення ПКД  капітальний ремонт Трепівської ЗОШ

15000

Співфінансування  проекту капітальний ремонт , заміна вікон на енергозберігаючі в Трепівській зош

26101

Топилянський НВК заміна вікон

8000

РДЮЦ заробітна плата з нарахуваннями

20000

РДЮЦ придбання фотоапарату

10956

Трепівській ЗОШ + Топилянський НВК новорічні подарунки дітям дитячого садка та 1-4класів

6000

Трепівська ЗОШ  придбання принтера, роутера, проектора, ноутбука

28000

лабораторно -інструментальне  дослідження грунту, повітря , питної води та води водойм, яке неоюхідне для паспортизації місць видалення побутових відходів

1600

Заробітна плата з нарахуваннями для працівників Топилянського НВК

15000

Оплата природного газу

20000

Всього

474919

2017рік

Паливно - мастильні матеріали на шкільний автобус

100000

Поточний ремонт

10000

Придбання запасних частина на автобус ПАЗ«Мрія

19800

Поточний ремонт автобуса ПАЗ «Мрія»

10330

Ремонт шкільного автобуса Еталон

10000

Поточний ремонт приміщень

3000

Інші послуги дератизація

5000

Харчування

170000

Новорічні подарунки

10000

Трепівська ЗОШ придбання баку

3050

Топилянський НВК технічний паспорт

8000

Капітальний ремонт (заміна вікон, ремонт даху) проектно - кошторисна документація

48000

Придбання холодильника

10000

Всього

407180

2018рік

Паливно - мастильні матеріали на шкільний автобус

129500

Придбання запасних частин для автобуса

18100

Харчування

80000

послуги

5000

Оздоровлення дітей в пришкільних таборах

21000

Утримання ДНЗ Топилянського НВК

10100

Придбання будівельних матеріалів

2200

Всього

265900

 

 

29  січня - день пам"яті полеглих в бою під Крутами

ОНЗ "Трепівська ЗОШ" та  Трепівський СБК провели тематичний  захід   "Пам"ятай про Крути"

22 січня - день Соборності України

День соборності України відзначають щороку, починаючи з дня підписання в 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки (УНР) й Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).  22 січня 1919 року на Софійській площі Києва відбулася урочиста церемонія з нагоди возз'єднання УНР і ЗУНР. Перед багатотисячним натовпом проголосили постанову УНР та зачитали текст універсалу Директорії із правами і свободами об'єднаних республік. На додачу, День соборності України був оголошений вихідним. Офіційним державним святом День соборності України став лише в 1999 році після підписання Леонідом Кучмою відповідного наказу. При цьому День соборності України – робочий день для всіх українців, хоча не скасовує урочистостей 22 січня

Бібліотекарі Трепівської сільської бібліотеки підготували  тематичну виставку.

 

 

 21 січня 2018року у Кропивницькому відбувся чемпіонат Кіровоградської області з легкої атлетики пам"яті  К.Ф. Скворцової серед юнаків та дівчат 2001-2002р.н, 2003р.н. і молодших. Бронзову нагороду здобув Криворіг Богдан(стрибки в довжину) (Трепівське відділення ЗРКДЮСШ, тренер Володимир Бондар)

Вітаємо Криворога Богдана і його тренера  із здобутою нагородою

Новорічні свята продовжуються.

19 січня  святкується Хрещення Господнє (Святе Богоявлення). Свято було встановлено в пам'ять хрещення Ісуса Христа в річці Йордан Іоанном Хрестителем.

                        

 

 

 

 

 

 

5 січня 2018року   День визволення  Трепівки від нацистських загарбників

фото О.Морощук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14 грудня 2017року у Знам’янському районному краєзнавчому музеї відкрилася виставка робіт вишивальниці з с. Трепівка Раїси Ігнатьєвої. У музеї презентували 18 вишитих картин (пейзажі, релігійна тематика, зображення людей та тварин). Назва виставки -  «Світ моєї душі»

Під час відкриття виставки Раїсі Федорівні вручили Грамоту відділу культури і туризму Знам’янської районної  державної адміністрації за вагомий внесок у збереження культурних традицій нашого народу, розвиток української сучасної вишивки та допомогу в організації районних та обласних виставок-ярмарок.

 

 

 

6 грудня  -День Збройних Сил України

 

Артисти Трепівського сільського будинку культури підготували концерну програму, на  яку були запрошені учасники АТО.

 фото О.Морощук

 

Вітаємо учасників гуртка "Пошук", та його керівника Олександра Морощука !!!! 

У листопаді 2017 року відбувся обласний етап конкурсу "Моя Україно!" На розгляд журі було подано 306 робіт юних фотоаматорів у десяти номінаціях із усіх районів та міст обласного підпорядкування.
    Журі відзначило високий рівень надісланих робіт Благовіщенського, Бобринецького, Голованівського, Долинського, Знам’янського, Компаніївського, Олександрівського, Олександрійського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів та міст Знам’янки, Олександрії, Світловодська, Кропивницького.
    За підсумками конкурсу "Моя Україно!" серед переможців вихованці фото-відео студії "Пошук" с.Трепівка від Знам"янського районного центру дитячої та юнацької творчості": 

  • Баліцька Дарина 3 клас "Зимовий день" жанрове фото (1 місце),
  • Бєлих Єлизавета "Навкруги все стало білим " пейзаж 5 клас (1 місце),
  • Балдич Поліна "Колись було..."(1 місце) жанрове фото 8 клас,
  • Балдич Антон "Буря" пейзаж 10 клас ( 1 місце),
  • Компанієць Олександр "Сходи життя" жанрове(3 місце) 7 клас.

Для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!” за номінаціями: портрет (репортажний та студійний), пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, архітектура, репортажне фото, макрофотографія, флора та фауна відібрана 31 фоторобота

http://www.ugorod.kr.ua/news/2017-11-26-61526.html

Наші  земляки -наша гордість. Районна дошка пошани.

                                           ВІТАЄМО!!!           

Напередодні Дня захисника України до Трепівської сільської бібліотеки завітали учні 3 класу Трепівського ОНЗ з класним керівником Шипокіною І.О.
Бібліотекарі ознайомили школярів з історією свята. У дружній, наповненій великої вдячності та шани атмосфері діти, бібліотекарі та їх класний керівник виготовили подарунки-обереги учасникам АТО, які й подарували під час святкового концерту 13 жовтня .

27 вересня відбулась чергова зустріч у рамках національного проекту "Україна читає дітям". Цього разу книжки читав Трепівський сільський голова Юрій Долинка. Також сільський голова розповів про сільську раду, про її роботу, функції та  працівників. Діти зацікавлено слухали розповідь голови. Такі зустрічі з дитинства формують позитивне відношення до влади.

                          Народ і армія єдині!

11 вересня 2017року  відбулась зустріч жителів Трепівської громади з військослужбовцями.  Особливо цій зустрічі були раді дітлахи Трепівської та Топилянської шкіл. Напередодні жителі зібрали та  передали військовим  істівні припаси.                

19 серпня 2017року відбулось грандіозне дійство в селі Цибулево - Чута ФЕСТ в якому прийняли участь майстри мистецтв Трепівської землі

8 липня  Трепівська громада святкувала Івана Купала.

Це дійство розпочалося удень,  коли  на малят чекали атракціони. Під вечір розпочалась коцертна програма, яку підготували артисти Трепівського сільського будинку культури (керівник Лужанський М. худ.керівник Овчарук В.) та ДЮЦ (худ.керівник Левченко А.). Гуляння продовжились аж до піздньої ночі. 

 

 

07 липня 2017року Трепівська бібліотека розпочала Прооект " Україна читає дітям" у цьому Проекті уже взяла участь секретар сільської ради Чернявська Тетяна Василівна, яка  відвідала вихованців дитячого садка "Веселка"  і прочитала їм книжку.

27 червня 2017року в приміщенні адміністративного будинку Трепівської сільської ради відбувся тематичний захід до Дня Конституції

22  червня 2017року відбулося урочисте покладання квітів до братської могили в с. Трепівка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам"яті жертв  війни в Україні. 

 1 - червня  -День захисту дітей  Трепівський  ДНЗ  "Веселка " зустрічає гостей- учасників  дитячої спартакіади 

Вітаємо вихованців Топилянського НВК   ДНЗ "Калинка"

  

30 травня в Трепівській ЗОШ І-ІІІст. відбувся останній дзвоник .Вітаємо усіх випусників та їх батьків із святом

9 травня в Трепівці пройшла хода  та мітинг - реквієм  присвячений Дню Перемоги.

У всіх селах сільської ради проводились мітинги присвячені Перемозі з покладання квітів  до   братських могил та пам"ятників 

5-6 травня Трепівський сільський будинок культури  провів виїздні концерти в селах Топило, Копані, Долино -Кам"янка, Зелений Гай присвячені Дню Перемоги.

8 травня   в с. Трепівка відбувся  тематичний концерт  "Нам Перемога в серці, піснею лунає" за участю  самодіяльності Трепівського сільського будинку культури, Трепівської ЗОШ, ДНЗ "Веселка" .

26 квітня 2017року в приміщенні адміністративного будинку Трепівської сільської ради відбувся тематичний захід до дня пам"яті Чорнобильської трагедії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 лютого 2017року відбулась зустріч з воїнами що воювали в Афганістані, яка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Логін: *

Пароль: *