Новини та оголошення Трепівської сільської ради

Напередодні Дня захисника України до Трепівської сільської бібліотеки завітали учні 3 класу Трепівського ОНЗ з класним керівником Шипокіною І.О.
Бібліотекарі ознайомили школярів з історією свята. У дружній, наповненій великої вдячності та шани атмосфері діти, бібліотекарі та їх класний керівник виготовили подарунки-обереги учасникам АТО, які й подарували під час святкового концерту 13 жовтня .

27 вересня відбулась чергова зустріч у рамках національного проекту "Україна читає дітям". Цього разу книжки читав Трепівський сільський голова Юрій Долинка. Також сільський голова розповів про сільську раду, про її роботу, функції та  працівників. Діти зацікавлено слухали розповідь голови. Такі зустрічі з дитинства формують позитивне відношення до влади.

27 вересня - День працівників дошкільної освіти

 Вітаємо всіх вихователів і всіх дошкільних працівників! Бажаємо Вам здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів у Вашій, так необхідної всім праці! Зі Святом!  

 

 

 

 

                          Народ і армія єдині!

11 вересня 2017року  відбулась зустріч жителів Трепівської громади з військослужбовцями.  Особливо цій зустрічі були раді дітлахи Трепівської та Топилянської шкіл. Напередодні жителі зібрали та  передали військовим  істівні припаси.                

19 серпня 2017року відбулось грандіозне дійство в селі Цибулево - Чута ФЕСТ в якому прийняли участь майстри мистецтв Трепівської землі

8 липня  Трепівська громада святкувала Івана Купала.

Це дійство розпочалося удень,  коли  на малят чекали атракціони. Під вечір розпочалась коцертна програма, яку підготували артисти Трепівського сільського будинку культури (керівник Лужанський М. худ.керівник Овчарук В.) та ДЮЦ (худ.керівник Левченко А.). Гуляння продовжились аж до піздньої ночі. 

 

 

07 липня 2017року Трепівська бібліотека розпочала Прооект " Україна читає дітям" у цьому Проекті уже взяла участь секретар сільської ради Чернявська Тетяна Василівна, яка  відвідала вихованців дитячого садка "Веселка"  і прочитала їм книжку.

 

 

27 червня 2017року в приміщенні адміністративного будинку Трепівської сільської ради відбувся тематичний захід до Дня Конституції

22  червня 2017року відбулося урочисте покладання квітів до братської могили в с. Трепівка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам"яті жертв  війни в Україні. 

 

 

 

 1 - червня  -День захисту дітей  Трепівський  ДНЗ  "Веселка " зустрічає гостей- учасників  дитячої спартакіади 

Вітаємо вихованців Топилянського НВК   ДНЗ "Калинка"

  

30 травня в Трепівській ЗОШ І-ІІІст. відбувся останній дзвоник .Вітаємо усіх випусників та їх батьків із святом

9 травня в Трепівці пройшла хода  та мітинг - реквієм  присвячений Дню Перемоги.

У всіх селах сільської ради проводились мітинги присвячені Перемозі з покладання квітів  до   братських могил та пам"ятників 

5-6 травня Трепівський сільський будинок культури  провів виїздні концерти в селах Топило, Копані, Долино -Кам"янка, Зелений Гай присвячені Дню Перемоги.

8 травня   в с. Трепівка відбувся  тематичний концерт  "Нам Перемога в серці, піснею лунає" за участю  самодіяльності Трепівського сільського будинку культури, Трепівської ЗОШ, ДНЗ "Веселка" .

 

 

 

26 квітня 2017року в приміщенні адміністративного будинку Трепівської сільської ради відбувся тематичний захід до дня пам"яті Чорнобильської трагедії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 лютого 2017року відбулась зустріч з воїнами що воювали в Афганістані, яка присвячена Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Логін: *

Пароль: *