Регуляторні акти

ПОДАТКИ НА 2020рік

Повідомлення

про оприлюднення проектів регуляторних актів рішень  Трепівської сільської ради ради  "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  території Трепівської  сільської  ради на 2020 рік»,   «Про встановлення на території  Трепівської сільської  ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік»,  «Про встановлення  ставок   єдиного податку для  першої та  другої груп  платників  єдиного  податку  на  території  Трепівської  сільської  ради  на 2020 рік», «Про встановлення  ставок транспортного податку на  території Трепівської сільської  ради  на 2020 рік» та «Про встановлення  розміру  ставок туристичного збору на території  Трепівської сільської  ради на 2020 рік»

Проект рішення сесії  Трепівської  сільської  ради  "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  території Трепівської  сільської  ради на 2020 рік», розроблено  сільською  радою.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на земельні ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії  Трепівської сільської  ради «Про встановлення на території  Трепівської сільської  ради податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік» розроблено  Трепівською  сільською  радою.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих програм.

Проект рішення сесії  Трепівської сільської  ради «Про встановлення  ставок   єдиного податку для  першої та  другої груп  платників  єдиного  податку  на  території  Трепівської  сільської  ради  на 2020 рік», розроблено  Трепівською  сільської ради. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території  Трепівської сільської територіальної громади та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

Проект рішення сесії  Трепівської сільської ради  «Про встановлення ставок  транспортного податку на  території  Трепівської  сільської  ради на 2020 рік» розроблено  Трепівською сільською радою. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та  забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для виконання програми соціально-економічного розвитку  Трепівської сільської територіальної громади.

Проект рішення сесії  Трепівської  сільської ради  «Про встановлення розміру  ставок туристичного збору на  території  Трепівської  сільської ради на 2020 рік» розроблено Трепівською сільською радою. Проектом регуляторного акта  встановити ставки туристичного збору та отримати відповідні надходження до місцевого бюджету для забезпечення фінансування програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них розміщені  на офіційному сайті  Трепівської сільської  ради   у розділі   «Публічна  інформація» – тег документу  “Регуляторна діяльність”.

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проектів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них. Зауваження та пропозиції надаються до  Трепівської сільської ради за адресою:  27440, с. Трепівка, вул. Урожайна,3а,  кабінет  секретаря  або  головного  бухгалтера;  E-mail: trepivskasr@ukr.net  або за телефоном 47236, 47286.

Зауваження та пропозиції приймаються до  17  червня  2019 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді.

Туристичний  збір на 2020р.

Податок на нерухоме майно на 2020р

Єдиний податок на 2020р

Земельний податок на 2020р.

Транспортний податок на 2020р.

ПОДАТКИ НА 2019 рік

"Податок на замлю" додаток №1 (ставки)

"Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки"