Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Трепівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365112) був реорганізований і увійшов до складу Суботцівської громади

Культура

Взимку 2013-2014 років українці повірили в себе і можливість змінювати країну. Три роки  тому в центрі української столиці в ці дні вбивали людей. Вбивали найкращих… Революція Гідності показала справжніх українців, які вірять в ідеали свободи та незалежності. З покоління в покоління переказуватимуть спогади про події, з присмаком крові та диму, про час, коли потрібно було визначити вектор руху країни, її майбутнє.

На Майдані стали пліч-о-пліч українці, євреї, росіяни, вірмени, грузини і білоруси. Їх об’єднала українська земля та прагнення жити у вільній країні. Прагнення за яке Україна заплатила високу ціну – людське життя. Так з’явилась ще одна сотня – Небесна Сотня. Для України це був тільки початок боротьби.

Сьогодні єдність країни відстоюють воїни незалежної України, а серед них і трепівчани.  В прагненні підтримати відважних воїнів-захисників єднаються дорослі й діти. Неодноразово учні школи, жителі територіальної громади збирали продукти, теплі речі, переказували кошти для військових.

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Сьогодні перед школою, закладами культури та громадскістю постає найважливіше завдання – виховання у підростаючого покоління внутрішньої свободи та поваги до держави, гармонійного виявлення патріотичних почуттів.

20 лютого в приміщенні Трепівської сільської ради зібрались учасники АТО, жителі села, учні школи, вчителі, працівники сільської ради, щоб вшанувати героїв сучасної України, загиблих на Майдані під час Революції Гідності та в зоні АТО, а також віддати належну шану тим односельчанам, хто тривалий час брав участь у бойових діях на сході України і тим, хто в даний час знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції.

Ведучі зустрічі-подорожі «Герої нашого часу» Власюк Ірина та Моцаренко Ксенія перегорнули сторінки історії від Майдану до сьогодення. Трепівський сільський голова Долинка Ю.О. щиро подякував воїнам за їх відвагу, мужність і неоціненний подвиг, а також низько вклонився матерям воїнів-захисників за те, що виростили і виховали справжніх патріотів України. Директор школи Довженко Г.М. наголосила, що виховання молоді на кращих прикладах життя борців за становлення української державності є одним з найбільш важливих шляхів формування історичної пам’яті.

Все частіше і частіше під час заходу звучали фрази «Ми не хочемо війни», «Ми хочемо миру», «Ми просимо Бога, щоб війна нарешті закінчилася». Звучав Гімн України, хвилина мовчання…У концертній програмі, що підготували працівники сільської бібліотеки , будинку культури разом з активом школи, звучали українські патріотичні пісні у виконанні Пономар Тетяни, Леврінц Юлії, Савіщенко Марії, Балдич Поліни , Снопок Віки. Присутніх вразив танок зі свічками , який підготувала керівник хореографічного гуртка Левченко Аліна з учнями 3-го та 4-го класів Трепівської школи. Не залишили байдужими глядачів вірші  у виконанні учнів школи : Криворога Богдана, Плужника Владислава, Кірілової Анастасії, Андріяшиної Ірини, Горшковоз Віки, Лень Юлії.

Учасники АТО Панченко Володимир та Дубовик Ігор, рідні Плужника Олександра, Криворога Сергія, Турлюковського Володимира, Кірілова Андрія, Власюка Валерія отримали від учнів 4-го класу(класний керівник Проценко Н.М.) ляльки-обереги та малюнки.

Захід був пронизаний духом патріотизму, словами глибокої поваги і вдячності для учасників антитерористичної операції за виконаний обов’язок, за збережене для нас мирне життя. Завершився захід флешмобом «Слава Україні».

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування